Keliaujantiems į Kiprą

(Atnaujinta 2022 01 13)

Reikalavimai iki sausio 31 dienos:

 • Dėmesio! Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į Kiprą atlikto COVID–19 (PGR) tyrimo arba antigenų testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 24 val. iki atvykimo į Kiprą, neigiamą rezultatą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba. Tinka ir E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas. Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“). IŠIMTYS pasiskiepijusiems ir persirgusiems keliautojams NĖRA TAIKOMOS.
 • SVARBU! Nuo gruodžio 6 dienos iki sausio 31 dienos, atvykus į Kiprą (suaugusiems ir vaikams nuo 12 m.) privaloma atlikti pakartotiną PGR testą oro uoste savo lėšomis bei iki testo rezultatų gavimo privaloma izoliuotis viešbutyje (kartais viešbutis nurodo izoliuotis iki testo gavimo viešbučio kambaryje). IŠIMTYS pasiskiepijusiems ir persirgusiems keliautojams NĖRA TAIKOMOS. Testo kaina: Larnakos oro uoste – 15 EUR, Pafos oro uoste – 19 EUR. Testo rezultatai paskelbiami per 3 valandas internetinėje svetainėje www.covid-testcyprus.com.
   
 • Dėmesio! Po 72 valandų po atvykimo į šalį visiems asmenims nuo 12 metų, privaloma atlikti antigenų testą. Testus galima atlikti nemokamai Sveikatos Ministerijos Laboratorijose (privaloma pateikti kelionės bilietus bei pasą ar ID kortelę). Išimtis taikoma ir testo atlikti nereikia asmenims, kurie pasiskiepijo trečiąja vakcinos doze (po privalomų 2 dozių) bei antrąja doze (po privalomos vienos dozės skiepo).
   
 • Keliautojams, turintiems skiepijimo sertifikatą (būtinai anglų kalba), nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina (visomis reikalingomis dozėmis) ir nuo paskutinio skiepo praėjo pilnai 14 dienų, PGR testas vykstant į Kiprą taip pat reikalingas. Tinkamos vakcinos: Pfizer, AstraZeneca AB, MODERNA BIOTECH, Janssen-Cilag International NV, Sputnik V. Privalomas E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate). Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
   
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 14 ir ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Kiprą, PGR testas vykstant į Kiprą taip pat reikalingas. Privalomas E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Persirgtos ligos pažymėjimas/Certificate of Recovery). Dokumentus taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
 • Atvykus į Kiprą, atsitiktinai pasirinktiems keliautojams, oro uoste gali būti atliktas COVID-19 testas (net ir pasiskiepijusiems keliautojams).
   
 • Visi keliautojai, atvykstantys į Kiprą, 24 val. prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą Cyprus Flight Pass“.

 

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:
Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija", suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą – 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą.

 

Saugumo reikalavimai Kipre:

 • Privaloma dėvėti apsaugines respiratorines arba dvigubas chirurgines veido kaukes visose uždarose patalpose (parduotuvėse, kavinėse, restoranuose ir pan.), viešajame transporte (taksi, autobusai ir kt.). Taip pat privaloma dėvėti kaukes visose atvirose viešose erdvėse su didesniais žmonių susibūrimais. Kaukių dėvėjimas nėra privalomas paplūdimiuose ir prie baseino. Turi būti išlaikytas 2 metrų atstumas.

 • Nuo gruodžio 30d. įeiti į naktinius klubus ir kitas pramogų vietas, taip pat pobūvius, vestuves ir krikštynas, galima tik pateikus ne anksčiau nei pireš 24 valandas savarankiškai  atlikto antigenų testo neigiamą rezultatą. Įėjimas galimas tik pasiskiepijusiems asmenims. Testo atlikti nereikia, tik gavusiems sustiprinamąją vakcinos dozę.
   
 • Naktiniuose klubuose ir kitose pramogų vietose galima tik sėdėti prie staliukų, šokiai yra draudžiami. Nuo sausio 3d vestuvėse ir krikštynose gali dalyvauti maksimaliai 300 svečių.
   
 • Nuo gruodžio 30d. uždraudžiami visi ne ekstriniai vizitai į valstybines ir privačias ligonines. Išskyrus išskirtinius atvejus, gavus vadovo sutikimą ir pateikus ne anksčiau nei prieš 24 valandas atlikto PGR testo neigiamą rezultatą. Poliklinikos darbuotojai bei visi ligoniai privalo pateikti ne anksčiau nei prieš 24 valandas savarankiškai  atlikto antigenų testo neigiamą rezultatą. Testo atlikti nereikia, tik gavusiems sustiprinamąją vakcinos dozę.
   
 • Renginiuose, kur susirenka didelės žmonių grupės, kaip pvz.: bažnyčios, konferencijos, vestuvės, renginiai, prekybos centrai, muziejai, kazino, parkai, vaikų žaidimų aikštelės, archeologinės vietos, kruizai ir pan., privaloma pateikti „Cyprus Flight Pass“ anketą. Taip pat privaloma kartu turėti ir prireikus pateikti lėktuvo bilietą ir viešbučio rezervacijos dokumentą.
   
 • „Cyprus Flight Pass“ anketa galioja 7 dienas nuo atvykimo į Kiprą. Nuo 8-os dienos privalomas „Safe Pass“ (PGR testas galioja 72 valandas, o antigenų testas – 48 valandas nuo atlikimo), tinka ir EU skaitmeninis COVID pažymėjimas.
   
 • „Safe Pass“ reikalingas: naktiniuose klubuose, diskotekose, muzikiniuose renginiuose, restoranuose, kavinėse, baruose, pabuose bei kitose maitinimo įstaigose (taip pat ir prekybos centruose), teatruose, amfiteatruose, kinuose, uždaruose ir atviruose stadionuose.
   
 • „Cyprus Flight Pass“  ir „Safe Pass“ nereikalingas paplūdimiuose, pikniko vietose, promenadose, lauko sporto aikštelėse, viešbučiuose.

 

Informacija dėl testų atlikimo Kipre:

 • Dėl COVID-19 testo atlikimo prieš skrydį į Lietuvą prašome kreiptis į atstovus, viešbučio registratūrą arba tiesiogiai į labaratorijas, kurių sąrašą rasite čia.

 

Jeigu Kipre susergama Covid-19:

 • Kipro vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19 bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo. Susirgus, tokie asmenys perkeliami į atskiras patalpas, padengiamos apgyvendinimo, maisto, gėrimų ir vaistų išlaidos. Atgalinio skrydžio ir pervežimo į oro uostą išlaidas keliautojai prisiima patys.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Kiprą aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku