Keliaujantiems į Latviją

(Atnaujinta 2021 12 01)

 • Dėmesio! 2021 m. birželio 15 d. Vyriausybės sprendimu panaikinti apribojimai be svarbios būtinosios priežasties atvykti į Latviją iš Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių, Šveicarijos ir Jungtinės Karalystės (JK).
 •  Nuo šiol Covid-19 ribojančios priemonės Latvijoje taikomos atsižvelgiant į pandemijos situaciją šalyse iš kurių atvykstama į ar keliaujama per Latviją: žemos (iki 75 susirgimų atvejų 100 tūkst. gyventojų), aukštos ir ypač aukštos rizikos šalių sąrašas skelbiamas kiekvieną penktadienį ir įsigali tos pačios savaitės šeštadienį.

 

Šiuo metu Lietuvai esant aukštos rizikos šalių grupėje, vykti į Latviją galima:

 • Asmenims, kurie paskiepyti pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis ir praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos. Privaloma turėti tai patvirtinančius dokumentus.
 • Asmenims, kurie yra persirgę Covid-19 liga bei nuo pirmo teigiamo SARS RNS tyrimo yra praėję ne mažiau nei 11 ir ne daugiau nei 180 dienų. Privaloma turėti patvirtinančius dokumentus.
 • Asmenims, turintiems ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (angl. PCR) SARS-CoV-2COVID-19 arba ne anksčiau nei prieš 48 val. yra atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą.
   
 • Nepersirgę ir nepasiskiepiję asmenys, atvykstantys į Latviją su neigiamu COVID-19 testo rezultatu, atvykę į Latviją privalo 10 dienų izoliuotis.
   
 • Atvykstantys į Latviją ir negalintys pateikti skiepijimą, persirgimą ar tyrimą įrodančio dokumento privalo savo lėšomis nedelsiant per 24 val. atlikti Covid-19 tyrimą ir izoliuotis iki rezultatų gavimo.
 • Vaikams iki 12 metų amžiaus testo rezultatų, skiepų ar persirgimo dokumentų pateikti nereikia.
 • Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.

 

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą – 65 Eur. Kaina galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šią paslaugą per „Tez Tour" kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

Saugumo reikalavimai Latvijoje:

 • Lankytis restoranuose, prekybos centruose bei kultūrinuose ranginiuose galima tik su Žaliuoju pasu (skiepų, persirgimo dokumentais arba galiojančiu neigiamu COVID-19 testo rezultatu).
 • Visose viešose vietose privaloma dėvėti veido kaukes.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Latviją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.


Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku