Keliaujantiems į Sakartvelą (Gruziją)

(Atnaujinta 2021 12 06)

 • Dėmesio! Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 10 metų) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į Gruziją atlikto COVID–19 PGR tyrimo rezultatą ir popierinį sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą.Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Tyrimo rezultatų pažymėjimas/Test Certificate). Antigenų testas keliaujant į Gruziją nėra pripažįstamas.
 • Trečią dieną po atvykimo į Gruziją, visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 10 metų) privalo atlikti pakartotinį COVID–19 PGR testą. Testo rezultatai pateikiami elektroniniu paštu, jo pateikti niekur nereikia, bet reikia turėti su savimi visur visų atostogų metu. Testo kaina apie 27 EUR asmeniui. Pagal pilną vakcinacijos schemą paskiepytiems asmenims testo atlikti trečią dieną po atvykimo nereikia.
 • Už testo atlikimą atsakingas pats keliautojas, jo neatlikus gresia bauda – 2000 Larių (apie 600 USD dolerių).
 • Jeigu testo, atlikto 3-ią dieną po atvykimo į Gruziją, rezultatas yra teigiamas, asmuo yra izoliuojamas 12 dienų specialiame karantino viešbutyje. TEZ TOUR įsipareigoja savo sąskaita padengti viešbučio apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas iki pilno keliautojo pasveikimo.
 • Keliautojams, turintiems skiepijimo sertifikatą (būtinai originalą anglų kalba arba notariškai patvirtintą vertimą į anglų kalbą), nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina (visomis reikalingomis dozėmis) ir praėjus pilnai 14 dienų laikotarpiui nuo paskutiniojo skiepo iki atvykimo į Gruziją, PGR testas nebūtinas. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate). Trečią dieną po atvykimo į Gruziją, paskiepytiems asmenims, PGR testo atlikti nereikia. Sertifikate būtinai turi būti nurodyti asmens vardai, parašyti lotyniškai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, su kuriais asmuo keliauja, gimimo data, skiepijimo datos, skiepo pavadinimas ir partijos numeris, gamintojo pavadinimas bei šalis. Tinkamos vakcinos: Pfizer, AstraZeneca AB, MODERNA BIOTECH, Janssen-Cilag International NV, Sputnik V, Sinopharm.
 • Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo neigiamą rezultatą.
 • Prieš skrendant į Gruziją, visiems keliautojams (suaugusiems, vaikams ir kūdikiams) būtina užpildyti elektroninę anketą.
 • Asmenims, kurie per paskutines 14 dienų lankėsi Didžiojoje Britanijoje ar Indijoje, leidžiama atvykti tik su neigiamu PGR testo rezultatu. Taip pat atvykus į Gruziją, po lankymosi Didžiojoje Britanijoje privaloma 12 dienų saviizoliacija savo sąskaita bei tiems, kurie per paskutines 14 dienų lankėsi Indijoje – privaloma 14 dienų saviizoliacija savo sąskaita.

 

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

Saugumo reikalavimai Gruzijoje:

 • Visose viešose vietose, gatvėje, lauke, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus, privaloma dėvėti medicinines veido kaukes. Kaukes visuomet privaloma dėvėti tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse. Bauda už kaukės nedėvėjimą - 20 Larių.
 • Reikalavimas dėvėti kaukę netaikomas vaikams iki 6 m. ir asmenims, turintiems kvėpavimo takų problemų bei kai kuriuos kitus sutrikimus, dėl kurių negalima dėvėti kaukės.
 • Įeinant į viešas uždaras erdves dažniausiai tikrinama temperatūra, prašoma dezinfekuoti rankas, būtina laikytis atstumo nuo kitų asmenų.
 • Negalimi socialiniai susibūrimai ir šventės, kuriose dalyvautų daugiau nei 10 žmonių.
 • Skubios pagalbos numeris Gruzijoje 112.
   

Nuo gruodžio 1 dienos Sakartvelo (Gruzijos) vyriausybė įveda naujus apribojimus:

    • Maitinimo įstaigas, kino teatrus, teatrus, muziejus, pramogų centrus, kazino, SPA centrus, sporto sales, slidinėjimo kurortus leidžiama lankyti tik turint „žaliąjį pasą“, arba turint atlikto COVID–19 tyrimo neigiamą rezultatą (neigiamas PGR testas (72 val.) , neigiamas antigeno testas (24 val.)), turintiems skiepijimo sertifikatą arba dokumentą, patvirtinantį, jog žmogus yra persirgęs. Apgyvendinimas viešbučiuose galimas taip pat tik turint „žaliąjį pasą“. Nurodyta tvarka galioja asmenins nuo 18 m.;

    • Maitinimo įstaigoms leidžiama dirbti iki 23:00 val.

 

Informacija dėl testų atlikimo Gruzijoje (trečią dieną po atvykimo ir prieš skrydį į Lietuvą):

 • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo trečią dieną po atvykimo ir prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Gruzijoje susitikimo metu.
 • Testų atlikimui būtina užsiregistruoti atvykus į Gruziją informacinio susitikimo metu pas „Tez Tour“ atstovą.
 • COVID-19 tyrimo kainos, užsisakant per Tez Tour atstovą: PGR metodu - 100 Larių (apie 27 Eurai), antigenų testas - 50 Larių (apie 14 -Eurų).
 • Testų atlikimui, galima registruotis ir vykti į klinikas ar laboratorijas savarankiškai. PGR testo kaina nuvykus savarankiškai 150-200 Larių (apie 50-85 USD doleriai).
 • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

 • Jeigu atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame to paties ar kito viešbučio kambaryje mažiausiai 10 dienų, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą atsakymą turistas gali laisvai toliau atostogauti arba išvykti į Lietuvą. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas, įsigijęs pilną kelionės paketą, negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, TEZ TOUR įsipareigoja savo sąskaita padengti viešbučio apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas iki pilno keliautojo pasveikimo (svečiams gali tekti persikraustyti į karantino viešbutį).
 • Pakartotinas testas atliekamas keliautojo sąskaita.
 • Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas. Tačiau TEZ TOUR atstovai pasistengs padėti pakeisti ar įsigyti naujus skrydžio bilietus kuo palankesnėmis sąlygomis.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Gruziją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.


Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku