Saugumo informacija keliaujantiems (.pdf)

 

Jau nuo liepos mėnesio atnaujinome skrydžius į Graikijos kurortus. Keliautojus, ketinusius liepą ir rugpjūtį ilsėtis Turkijoje, Egipte ar Ispanijoje, kviečiame išsaugoti savo atostogas perkeliant jas į Graikijos kurortus arba pasirinkti kitą kelionės datą ar Kelionių kuponą.

Atsinaujinus skrydžiams, vėl pradėjus keliauti, keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galios kelionėms nuo liepos 1 dienos. Tuo pačiu, prašome keliautojų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad asmenys, grįžę / atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo / atvykimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir įstatymo nustatyta tvarka jiems taikoma privaloma 14 dienų izoliacija. COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašas yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. birželio 15 d. įsakymu Nr. V-1463 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašo patvirtinimo" ir nuolat atnaujinamas.

Jei asmuo, keliaujantis iš valstybės, iš kurios leidžiama atvykti į Lietuvą, per 14 dienų iki skrydžio lankėsi COVID-19 paveiktoje valstybėje arba jo skrydis buvo jungiamasis ir buvo keliauta per valstybę, priklausančią COVID-19 paveiktų šalių sąrašui, tuomet atvykstančiam asmeniui taikomos tokios pačios sąlygos, kaip ir atvykstantiems iš labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje

Taip pat atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti oficialioje svetainėje „Re-open EU“. Keliautojai įrašę šalies, kurią norėtų aplankyti, pavadinimą galės sužinoti praktinės informacijos apie joje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir saugos priemones.

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

 

PRIEŠ KELIONĘ +
ORO UOSTAS +
SKRYDIS +
ATSTOVŲ PASITIKIMAS, PERVEŽIMAS IR EKSKURSIJOS +
GRAIKIJOS VIEŠBUČIAI +
BULGARIJOS VIEŠBUČIAI +
KIPRO VIEŠBUČIAI +
DRAUDIMAS +

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku